אם אתם מנהלים עסק מוצלח מזה שנים אתם בוודאי יודעים לומר שהעובדים והמנהלים שלכם הם הבסיס של העסק. כלומר, זה טוב ויפה שלפני שנים הייתה לכם יוזמה להקים עסק והיה לכם רעיון, אך לא היה לכם צוות ניהול מוצלח לא באמת הייתם מצליחים להקים את החברה שלכם ולקחת אותה למקום שבו היא נמצאת היום. זו הסיבה שבגללה חשוב לעצור מידי פעם ולהודות לעובדים ולמנהלים, והאמת היא, שיש כמה דרכים טובות לעשות זאת. הדרך הראשונה היא כמובן בעזרת שבחים ותשומת לב שתיתנו לכל אחד, אך האמת היא, שזה לא מספיק, כי מה עם בונוסים? ואולי מתנות שיכולות לפנק אותם והם גם מוצר פרסום? עובד טוב, בין אם הוא מנהל מחלקה ובין אם יש לו כל תפקיד אחר, ישמח מאוד לקבל מכם מתנה מידי פעם, והגיע הזמן שתחשבו על מתנות ממותגות, יקרות ואיכותיות.

מתנה שימושית לכל מנהל מחלקה

זה נכון שאולי לא תוכלו לקנות מתנה יקרה לכל אחד מהעובדים שלכם שיגיעו לכנס הקרוב, אך במנהלי המחלקות בטוח תוכלו להשקיע לא מעט. לכן, אם גם אתם רוצים לגרום לעובדים לתת מעצמם יותר, כדאי יהיה לחשוב על מתנה מקסימה כמו שעון. אומנם זה נכון שלכל אחד מאיתנו יש שעון בטלפון הנייד, אך האם זה באמת מספיק? כמובן שלא. כמו כן, שעונים לא איבדו מהיוקרה שלהם וכבר שנים רבות הם מהווים תכשיט לכל דבר, קל וחומר אם מדובר על שעונים יוקרתיים כמו השעונים של חברת רולקס. אומנם זה נכון שלא תוכלו לקנות שעונים כאלה בכל הזדמנות לעובדים שלכם, אך פעם אחת במהלך הקריירה הארוכה של האדם שאתם מעסיקים מזה שנים בהחלט תוכלו לפנק אותו עם שעון איכותי במיוחד. שעוני רולקס זו הבחירה הנכונה כי מדובר על שעון שילווה את המנהלים שלכם לאורך שנים, אז למה אתם מחכים?

איך לבחור שעון יפה?

לא קל להשקיע כל כך הרבה כסף במתנות עבור העובדים וגם לבחור את השעונים הכי יפים שיש, ולכן בהחלט כדאי לכם לפנות אל המומחים בתחום ולהיעזר בהם. מחכים לכם בחנויות השעונים השונות לא מעט אנשי מקצוע שיוכלו ללוות אתכם, לעזור לכם לבחור את השעונים הכי יפים שיש וגם להציע לכם מבצעים טובים. אין שום סיבה לשלם מחיר גבוה מידי על השעונים שאתם קונים ואתם תראו שאם תיקנו מספר שעונים לכמה עובדים ומנהלי מחלקות בסופו של דבר מחירו של כל שעון לא יהיה בשמיים.