מהם מוצרי קד"מ ואיך הם משפיעים על הקידום?

המיתוג הוא עצם הקיום של העסק שלך בעיני הלקוח. ללא מיתוג, סביר להניח שהלקוח לא ידע על קיומך. הוא יכול לזכור את השירות שניתן לו, את מוצרי הקד"מ שנרכשו אצלך או את המחיר ששילם - אבל ללא זהות ייחודית המבדלת את העסק שלך מאחרים, הוא יישכח מהר מאוד. גוף עסקי ללא מוצרי קידום מכירות כמעט שאינו קיים כלל בתודעה של הלקוח. המיצוב בענף, מיקוד הפרסום, הערכים, התפישות, הרגשות שהמוצר שלך מעורר, מיקוד, ההיכרות והזהות - הם אך ורק שלך!

מוצרי קד"מ - כדי שהלקוח יזכור אותך

בדיוק כמו שלכל אחד מאיתנו שם משלו, תכונות אופי אישיות, הרגלים פרטיים, סגנון לבוש ייחודי, חתך דיבור אישי, נתונים גופניים ועוד - כך גם העסק שלך אינו דומה לאף עסק אחר בתחום, ולכן צריך מוצרי קד"מ מיוחדים המותאמים אליו. האם היית רוצה להיראות בדיוק כמו שכנך? ואם כן - איך יכולים היו לקוחותיך להבדיל ביניכם?! לעסק שלך יש דפוסי עבודה משלו, אופן ניהול ייחודי, מוצרים מעניינים ושירות שרק אתה יכול לתת! האם היית מחליף את העסק שלך עם העסק של שכנך?

אז איך ממתגים עסקים עם מוצרי קד"מ?

איך תדאגו לכך שלא רק שהלקוח יידע על קיומכם, לא רק שיזכור אתכם ולא רק שיבדיל אתכם מאחרים אלא גם שאתם תהיו הראשונים שאליו הוא יתקשר? לשם כך בדיוק קיימים מוצרי הפרסום. מוצרי קד"מ יכולים להיות כל אלמנט שתחפצו שיהיו - ולהביא את כל העולם העסקי שלכם לתוך משרדו של הלקוח הבא. לוגו מקצועי המתמצת את ערכי העסק שלך ומוטבע על מוצר פרסום שימושי - חוסך לך הוצאות ענק על שיווק ופרסום במדיות השונות!

לא רציונאלי ולא במקרה

כבר אמרו חכמים לפנינו, ושמו כל השולחן את כל הקלפים. סמליל (הוא הלוגו) המייצג את העסק שלך נאמנה ומוצב 365 ימים בשנה בדיוק מתחת למסך המחשב של הלקוח שלך - נקלט בזכרון הוויזואלי ועובר לרבדים לא מודעים של התודעה. החדרת מוטיבים חיוביים ורגשות נעימים ללקוח בעזרת מוצרי קד"מ מהרכישה או בעת יצירת הקשר יהפכו את המותג לבעל קונוטציה חיובית בעיני הלקוח שלך.

מוצרי קד"מ מובילים

אנחנו באשתר מוצרי פרסום גאים להציג לכם את פתרונות המיתוג, הפרסום והמינוף בתחומכם לצורך יצירה ושמירה על קשר הדוק עם הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. על אילו מוצרים תוכלו לפרסם את הלוגו הייחודי שלכם? כמעט כל מוצר שתוכלו להעלות בדמיונכם: אוגדנים ושעונים, פתקים ולוחות שנה, יומנים וכלי נוי למשרד ולבית, על אריזות שי ומוצרי אלכוהול, על מוצרי קד"מ ואביזרי מחנאות ונופש - רק תגידו!