כך תפתחו את השנה החדשה: יומנים ולוחות שנה בסטייל

בעידן המיתוג עסק ללא זהות ייחודית, בולטת ונבדלת משאר העסקים באותו הענף הינו עסק שנבלע ונשכח. כדי להשאיר חותם בתודעת הלקוחות שלך חשוב ליצור אסטרטגיה שיווקית ברורה ונוכחות בולטת. כדי להפוך את הלקוחות הפוטנציאליים שלך ללקוחות נאמנים וקבועים חשוב ליצור אתם קשר ישיר ויומיומי. כדי לחולל שינוי עמוק בתודעת הלקוח שלך - נדרשת עבודת בידול ומיתוג מקצועית

גדולתו של מיתוג

תהליך המיתוג עושה שימוש בצבעים וצורות היוצרים סמל. דבר ידוע הוא כי סמלים מדברים אל הרגש, כמו גם צורות וצבעים. אלו, נקלטים בעינינו ועוברים אל התודעה באופן לא מודע. חזרה עקבית ביצירת קשר עם הלקוח היא זו המחדירה אל תודעתו את המותג. בחירה באמצעי השיווק הנכונים גורמת לו להרגיש נוח במחיצת החברה, מוצריה ושירותיה ולהעדיפה על חברות אחרות, פחות מוכרות. נכון הדבר לגבי פרסום החוזר על עצמו מדי יום ביומו, בלי שבעל העסק יטרח כלל.

פרסום אמיתי הוא פרסום אינטואיטיבי

מה הוא פרסום? מסר עם מטרה ממוקדת מאד. כולנו סופגים במהלך היום אינספור מסרים: מהחברה, מהבוס, מהמוכר בחנות, מהגוף שלנו, מהעיתונים וכמו כן – מפרסומות. פרסום המועבר אלינו באמצעים חווייתיים מהווה גורם משמעותי בתפיסה ובתחושה שלנו. שילוב יומנים ממותגים על שולחן העבודה של לקוחותיך בדיוק מתחת למסך המחשב יכול להעביר ללקוח מסר ישיר ולחסוך לך אלפי שקלים ויותר – על פרסום יקר. נכון הדבר גם בנוגע ליומן אישי בו ישתמש הלקוח בכל קביעת פגישה.

לוחות שנה ללקוח

לוח שנה ללקוח הינו בעל משמעות נרחבת והשפעות שיווקיות רבות משמעות. לוחות שנה הינם פריט בעל שימוש מרבי מאחר ואירועים משפחתיים מצוינים על גביהם, תורים לרופאים, פגישות ועוד. הלוגו המצורף ללוח השנה מעביר ללקוח ולמשפחתו מידע באופן אינטואיטיבי – ומאפשר את הטמעת שם החברה בתודעת הלקוח.

יומן אישי ללקוח

הענקת יומן אישי ללקוח מאפשרת לו ליהנות משימוש יומיומי באוגדן לניהול לוח הזמנים. מעבר לתועלת הרשמית שמעניק היומן האישי ללקוח – הלקוח נושא אתו 'זכרון מוחשי' מהחברה – בו נעשה שימוש יומיומי. צירוף עט קטן יכול לחולל שינוי של ממש בתודעת הלקוח ביחס לשירותי החברה ולמיקומה בזכרון כחברה מקצועית.
אנחנו באשתר – מוצרי פרסום ומתנות פועלים בתחום המיתוג, הפרסום והשיווק מעל 20 שנה – בניסיון ובשירות שאין להם תחליף. לכל שאלה או היסוס, בקשה או התייעצות – אנו כאן לשירותכם.