השיווק של כל בית עסק הוא הלחם והמים שלו. ללא מחלקת שיווק יעילה, מקצועית, איכותית ומשומנת - יגוועו העסק ומקורות ההכנסה שלו ויצטמצמו פלאים. אפיקי השיווק של כל בית עסק הינם רבים - חלקם אפקטיביים יותר ואחרים אפקטיביים פחות. בחירה חכמה של אפיקי השיווק לעסק שלך יכולה להגדיל את רווחיותו פלאים. המגוון העצום של אפיקי הפרסום יכול להיות מבלבל. כיצד בוחרים את האפיק השיווקי המשתלם ביותר לחברה? וכיצד מיתוג מסייע לקידום השיווק והפרסום של בית העסק?

למה לי למתג את העסק שלי?

מיתוג הינו תובנה גאונית, באמצעותה תוכל להעביר לכל לקוחותיך את הרוח החיה של העסק שלך, את הערכים המרכזיים שלך ואת זהותך - מבלי בכלל לפגוש את הלקוח! באמצעות המיתוג תוכל ליצור קשר רגשי, ישיר וחם עם מגוון עצום של לקוחות בכל רחבי הארץ והעולם - בלי להחליף אתם ולו מילה אחת. כיצד? באמצעות עיצוב מותג.

מוצרי פרסום אפקטיביים

מוצרי פרסום אפקטיביים הינם אמצעי המצריך השקעה חד פעמית ומניב תמורה ארוכת טווח - לעיתים רבות, למשך שנים רבות. האפקטיביות של מוצרי הפרסום נמדדת בערך המוסף שיש למוצר הפרסומי. לדוגמה: יומן עם לוגו החברה ישרת את הלקוח שלך לכתיבת מזכרים וקביעת פגישות - ערך שאין עליו כל עוררין. יתרה מכך - היומן יאפשר ללקוח שלך ליצור קשר מחשבתי קבוע ויומיומי עם הסלוגן או הלוגו של החברה - באופן לא מודע. הקשר מתבצע על ידי ההתבוננות בסמליל החברה שלך כבדרך אגב.

יתרונם של עטים ממותגים ללקוחות החברה

הם קטנים, הם פשוטים והם בעיקר מהווים השקעה לא גדולה. אז איך עטים ממותגים ללקוחות החברה מסייעים כל כך בפרסום? התשובה פשוטה: הם שימושיים עבור הלקוח שלך והוא ישתמש בעטים לפחות עד שהרפיל שלהם ייגמר. גם אם יעבור ידיים - התהליך השיווקי לא ייפסק - בלא כל תוספת תשלום מצד בעל העסק! מיתוג החברה ופרסומה באמצעות עטים הינה דרך אפקטיבית ויעילה לפרסום עסק שקהל היעד שלו הינו נרחב וכולל אוכלוסיות רבות כך שהפרסום עובר מלקוח ללקוח לא תוספת תשלום!

עט ממותג - הדרך שלך אל הלקוח

מוצרי הפרסום הם למעשה אמצעי שיווקי חוויתי, המאפשר ללקוח שלך לקחת חלק פעיל בהפצת המסר. ללא אגרסיביות ומבלי למכור ללקוח מסר שאינו מעוניין לקנות - העטים הממותגים יוצרים באזז שלא ניתן להתעלם ממנו כאשר הם מופצים בחופשיות לקהל היעד שלכם ולמכריו.