עולם העסקים של היום תחרותי מתמיד. נדמה כי כמעט כל אחד הוא בעל עסק, ועל כל הזמנה יש המון מתחרים. בעולם כזה, חשוב לך כבעל עסק למצוא כל שיטה, שתעזור לך להתבלט מעל כל מתחריך. אנו בחברת אשתר מוצרי פרסום יכולים לעזור לך בנושא. אנחנו מתמחים ביצירת מתנות ומזכרות עבור אירועים, הנושאות את מיתוג העסק שלך, מה שיעזור לך להשאיר רושם טוב על לקוחות ולהגביר חשיפה לעסק.

כיצד מוצרים ממותגים יכולים לעבוד בשבילך

מיתוג מוצרים יכול לעשות פלאים בקידום המודעות לבית העסק שלך. לא מספיק שלקוחות ידעו כי אתם קיימים, אתם רוצים שהם יזכרו אתכם לטובה ויעדיפו אתכם על פני המתחרים. אשתר מוצרי פרסום פועלת כבר משנת 1990, ומאפשרת יצירת מוצרים ממותגים ממגוון כמעט בלתי נדלה של קטגוריות שונות. מוצרי פרסום ממותגים של העסק שלך שיוענק ללקוחות באירועים או בכנסים מסוגים שונים, יגרום להם לזכור אתכם בכל פעם שהלקוח יביט בחפץ שקיבל ממכם.

אילו סוגי מוצרים קיימים אצלנו?

כאמור, מגוון המוצרים הממותגים שחברת אשתר מציעה ללקוחותיה הוא עצום, ולמנות כל פריט ופריט תהיה משימה סזיפית ומיותרת. על מנת להציג את כוחו של מגוון זה, נתמקד בכמה סוגי מוצרים מרכזיים.

מחזיק מפתחות ממותג

חפץ פשוט שנחמד לחלק באירועים הוא מחזיקי מפתחות, מאחר ואין אדם שלא זקוק למחזיק מפתחות אחד או יותר. אנו מאפשרים לכם לבחור ממספר לא מבוטל של סוגי מפתחות בסגנונות ועיצובים שונים. כמובן שאנו מציעים מחזיקי מפתחות עם חמסות על כל צורותיהן, עם או בלי אבני חושן. בנוסף, קיימים אצלנו מחזיקי מפתחות בעלי ערך פונקציונלי מסוים, כגון אולר, מחזיק עם פנס או פותחן בקבוקים.

מוצרי יין

שי הולם במיוחד שניתן להעניק ללקוחות בעת אירועים הוא מוצרים הקשורים ליין. מוצרים אלה יכולים להשאיר רושם חיובי על הלקוח, ולהראות לו כי העסק שלכם הוא איכותי וברמה גבוה. המוצרים הזמינים אצלנו כוללים בין היתר אביזרי יין (חולצי פקקים וכו') במארזים מסוגננים מחומרים שונים, כגון עץ או חבית מעוצבת. אנו מציעים גם בר יין (העיצובים כוללים סגנון של צ'לו, כוורת וחבית שוכבת), וגם מוצרים יותר פשוטים כמו כוסות יין וחולצי פקקים יפים.

שעונים

אם אתם באמת רוצים לפנק את לקוחותיכם ולתת להם הרגשה מיוחדת, חשבו לתת להם שעון. אנו מחזיקים במלאי את כל סוגי השעונים, משעוני שולחן או קיר פשוטים, ועד שעוני יד בעלי מראה ותחושה יוקרתיים. כמובן שלכל שעון נוכל להוסיף מיתוג של בית העסק שלכם, בהתאם לדרישותיכם.

ארנקים ותיקים

מתנה נוספת שיכולה לתת תחושה של יוקרה ואיכות היא תיק או ארנק. מתנה זו גם מתאימה במיוחד עבור לקוחות עסקיים. חברת אשתר מציעה הכל בתחום זה, החל מארנקים ואוגדני כרטיסי ביקור, ועד מוצרים יותר אזוטריים כגון נרתיקים לאייפד ולטבלט או ארנק יעודי לדרכון.