מוצרי קידום מכירות נקראים גם קידום מוצרים לחברות. הרעיון הינו השלמת מוצרי פרסום על כל הגוונים השונים. הרעיון מאחורי מוצרי קידום מכירות הינם הגדלה פרסומית של העסק שלכם באמצעות פעולות נקודתיות כגון מכירת מוצרים לחגים, אירועים וכו'... פעולות מכירת מוצרים אלו נועדו כדי להגדיל את מכירות החברה והבאזז סביבה.

מוצרי קידום מכירות והיכולות שלהם על מיתוג העסק שלך


חברה אשר נותנת חסות לאירועים מרכזיים ובתוך כדי זה, בזמן האירוע מחלקת מוצרים
אשר עליהם טבוע שם החברה, תהליך זה יוצר יכולת של הגברת שיווק ומיתוג המוצר שלכם.

ברגע שמחלקים מוצרי פרסום שונים כגון: כובעים, עטים מחזיקי מפתחות דיסק און קי ועוד, כך מגדילים את יכולת המיתוג והפרסום של העסק שלכם לרמות גבוהות יותר....
דיוור ישיר של חומרים שיווקיים דוגמת קטלוג, קופונים וכדומה.
זו דרך מצויינת להעביר מסרים שיווקים דרך מוצרי קידום מכירות, למעשה זהו מהלך מוכר בשוק הפרסום כבר שנים רבות ואין פסול בו, ההפך הוא הנכון. זהו תחום אשר עוזר מאוד להגדלת הפרסום ומיתוג העסק.

איך פועלת שיטת ההפצה של מוצרי הפרסום


פעילות קידום מכירות או בשמה הקצר יותר קד"מ יכולה לתרום רבות להצלחת החברה בהעברת המסר השיווקי שלה בדרך אל ההצלחה, כל דרך של הפצת מוצרי קידום מכירות הינה לגיטימית כל עוד היא עומדת בחוקי מוסר אשר מוגדרים על-ידי החברה

כיצד מעבירים על מכלול הרגשות דרך מוצרי קד"מ


בכל אירוע אשר יוצרים, בין אם אירוע סגור או לא יש לחשוב על הפאן המסחרי והפרסומי, אפשר לייצור תנועה של לקוחות להתעניינות בנושא מוצרי קידום מכירו על-ידי העמדת אדם באירוע שכל מטרתו הינה לספק לעוברים ושבים את אותם מוצרי פרסום וקד"מ.

לסיכום


מוצרי קידום מכירות הינם חלק בלתי נפרד ממיתוג ופרסום כל עסק קטן כגדול חברות רבות מציעות מגוון מוצרי קידום מכירות, אך עליכם לשים לב כי כאשר אתם בוחרים מוצרי קידום מכירות, עליכם לבחור מוצר אשר עומד בכמה דרישות: ייחודיות, זמינות ומחיר. כל אלו תוכלו למצוא אצלנו – חברת אשתר מוצרי פרסום ושיווק, החברה הוותיקה במשק בתחום מוצרי הפרסום והשיווק!!!