מגוון מוצרי מחנאות ונופש ממותגים לחברות ועסקים אשר יכולים לעשות פלאים למיתוג העסק שלכם תמצאו אצלנו באשתר מוצרי פרסום ושיווק. אנו מתמחים בהתאמת מוצרי מחנאות ונופש לחברות ועסקים. מוצרי מחנאות ונופש לעובדים של החברה שלכם עם מיתוג החברה או העסק שלכם יתרמו רבות לקידום העסק ופרסומו.

כדי למתג את העסק נדרשת לא מעט השקעה. מנהלים יודעים כי על מנת לדאוג להכנסה מתמדת מצד העסק עליהם לשמור על רמת שיווק מתמדת ועל אפשרויות שונות ליצירת תקשורת עם הלקוחות. המגוון הרחב של אפשרויות הפרסום כיום אין בו כדי לחולל שינוי תודעתי אצל הלקוח בנוגע למותג מסוים ומה שנדרש לשם כך הוא עבודת מיתוג מתמשכת המתבצעת באמצעות קידום מכירות והחדרת הלוגו של החברה על מוצרי מחנאות, מוצרי משרד, מוצרי ספורט וכל אלמנט שימושי אחר עבור הלקוח. מוצרים אלו מאפשרים ללקוחות להתחבר באופן רגשי אל החברה והמוצר.

באמצעות הדפסת הלוגו על מוצרי מחנאות דוגמת בקבוקי ספורט ושקי שינה, אוהלים בגדלים שונים ואזניות מקצועיות ללקוחות, אולרים מעולים ברמה גבוהה ולמעשה כל מה שצריך אוהב הטיולים על מנת ליהנות מהארץ ומחו"ל בטיול. הדפסת לוגו החברה על מוצרי המחנאות מאפשר ליצור קשר אישי ישיר עם הלקוח ואפילו להעביר אליו הקדשה מיוחדת באמצעות המתנה. מוצרי מחנאות מקצועיים הכוללים את שם או את לוגו החברה הינם שלב משמעותי בתהליך מיתוג חברה.

מחנאות ונופש

דף:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

דף:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
דלג לתוכן