פסח מתקרב, ומביא עמו שלל הזדמנויות למעסיקים להביע הערכה לעובדים באמצעות מתנות לפסח. מחקרים רבים מראים קשר בין יעילות העובד ומסירותו לעסק, לבין תחושת העובד כי מאמציו מזכים אותו בהערכה מהממונים עליו. מבחינה זו מתנות לח הפסח הינם עיתוי מוצלח עבור בעל העסק להתחיל שנה חדשה משותפת עם העובד, לכיוון של שגשוג והצלחה. בצורה זו מרגיש העובד חלק מתוך השלם. משום כך אנו ממליצים לבחור מתנות לפסח 2015, שיש מאחוריהן מחשבה, ולא תלושי קנייה, שלעיתים מעידים על ניתוק בעל העסק מהעובד.
 
מתנות לפסח ששומרות לך על הכיס
שיקולי תקציב חשובים גם הם בבחירת שי לראש השנה לעובדיכם, לכן אנו ממליצים לכם ליצור עמנו קשר ולבנות יחד הצעה אטרקטיבית, מתנות לעובדים לפסח צריכות לסמל משהו מיוחד מעבר לעוד סתם מתנה רגילה. מתנות לפסח 2015 חייבות להוות שיקול בכל חברה ממסד ועסק, אנו באשתר מוצרי פרסום ושיווק מבינים זאת ולכן אנו מציעים מגוון ייחודי של מתנות לח הפסח שאין בשום מקום אחר.
 
מתנות לעובדים לפסח שישנו את הכללים
מתנות לחג הפסח הינם מטלה לא פשוטה. אנו באשתר מוצרי פרסום ומתנות מבינים את המורכבות שכרוחה בזה. לנו מגוון רחב ביותר של מתנות לעובדים שישמחו כל עובד בנוסף אנו שמים דגש על הרעיון של מיתוג החברה. מתנות לעובדים לפסח הינם מטלה שאנו באשתר לקחנו על עצמנו. מהיום נעזור לכם המעסיקים לבחור את אותם מתנות לעובדים לפסח שיהיו מושלמים לעובדים שלכם ויעשו אותם מאושרים ביותר. וכמובן לא נשכח את חשיבות מיתוג העסק בכל מתנה ומתנה.
מתנות לפסח הינם לפעמים המתנות שיעשו את ההבדל בין חברה מצליחה לחברה אשר עובדיה לא יהיו מרוצים, אצלנו בישראל חג הפסח נחשב לחג בעל משקל רב, ורוב החברות בשוק מחלקות מתנות לפסח המתבטאות בשלל צורות. חברה אשר מחשיבה את עצמה כחברה אשר דואגת לעובדיה צריכה לדאוג לעובדיה למתנות לפסח שלא ישכחו.
 
כשחג הפסח מתקרב כולנו מתחילים בניקיונות וסידור הבית, בתכנון התפריט אוכל לארוחת חג או בחירת מתנות לחג הפסח. כשאתה מעסיק יש לך אתגר קשה! לבחור מתנות לפסח שיתאימו לעובדים והלקוחות שלך.
 
אשתר מוצרי פרסום מציגה: מתנות לפסח – לעובדים, לספקים וללקוחות

מתנות לפסח

דף:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

דף:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
דלג לתוכן